Přípravný kemp před sezónou 2016/2017

Středa, 7. Září 2016, napsal Vopec

022

Na konci srpna 2016 se v Brně uskutečnil přípravný kemp týmu FanKlub HC Kometa Brno před nadcházející sezónou soutěže BHL.

Pod vedením nového trenéra, Radka Křivinky, hráči intenzivně zapracovali na fyzické kondici, individuálních dovednostech a taktické průpravě. Kromě tréninků na lědě se hráči připravovali i na suchu, prováděli rozbor hry v učebně a málem dorazil i Pospíšil s elektronickou tužkou :-). Cílem týmu pro nadcházející ročník soutěže BHL je minimálně zopakovat umístění z loňska, kdy se tým dostal až do finále. Veřme, že se ambice hráčů a realizačního týmu potvrdí sezona 2016/17 pro ně bude stejně úspěšná, jako ta minulá.

Na fotografie z přípravného kempu se můžete podívat zde: PŘEDSEZÓNNÍ KEMP BRNO – SRPEN 2016

HC-Kometa.cz OFFICE PRO .CZ CanoCar.cz Direct Servis s.r.o Richter Company, s.r.o ThermoServis Starobrno.cz

Oficiální stánky hokejového týmu Fan Klubu HC Kometa Brno : Welcome !

Authorize

Zapomenuté heslo

Please contact the administrator.