O KLUBU

kometa

Náš amatérský tým je složen převážně z hokejových fanoušků, jejich kamarádů, či bývalých spoluhráčů z mládežnických kategorií. Byl založen 1.8.2008 pod oficiálním názvem Fan Klub HC Kometa Brno a již od svého počátku prochází neustálým vývojem ke spokojenosti všech členů.

Tým již několik let působí v soutěži BHL (Brněnská Hokejová Liga) a doposud největšího úspěchu dosáhl v sezoně 2015/2016, kdy se stal vicemistrem této amatérské ligy.

V průběhu sezony se členové týmu aktivně podílejí na spolupráci s extraligovým klubem HC Kometa Brno. Za zmínku stojí například generálka kluziště při Hokejových hrách Brno 2016, exhibiční rozlučkové zápasy A týmu s fanoušky na konci každé sezony či účast na vybraných charitativních akcích klubu.

Hlavní hesla týmu jsou touha po vítězství, hrdost z reprezentování klubu, láska k nejrychlejší kolektivní hře na světě, úcta k soupeři a setkání s přáteli.

Název klubu:  Fan Klub Hc Kometa Brno

Rok založení:  2008

Klubové barvy: modrá, bílá

Oficiální web: hokej.fanklub-kometa.cz

HC-Kometa.cz OFFICE PRO .CZ CanoCar.cz Direct Servis s.r.o Richter Company, s.r.o ThermoServis Starobrno.cz

Přihlášení:

Zapomenuté heslo

Please contact the administrator.